Kociaki - Pure Blue*PL

Kociaki z naszej hodowli


Kociaki opuszczają naszą hodowlę po ukończeniu 14 tygodni, nie wcześniej. Są wtedy dwukrotnie zaszczepione i trzykrotnie odrobaczone. Potrafią korzystać z kuwety (zarówno odkrytej jak i zakrytej), wiedzą też do czego służy drapak.

Miot z Pure Blue*PLOtrzymują :

  • rodowód pięciopokoleniowy wydany przez Polski Związek Felinologiczny, który jest akceptowany przez wszystkie międzynarodowe federacje felinologiczne na całym świecie,
  • książeczkę zdrowia,
  • microchip z wpisem do bazy,
  • wyprawkę do nowego domu,
  • a z właścicielem podpisujemy stosowną umowę.

Kociaki zostają poddane również wczesnej kastracji.

Dokładamy wszelkich starań aby maluchy były wesołymi,zabawowymi kociakami przyzwyczajonymi do towarzystwa dzieci i całego hałaśliwego rozgardiaszu domowego  🙂 Nie izolujemy naszych kociąt, nie zamykamy w klatce, wychowują się obok nas stanowiąc integralną część naszego rodzinnego życia.

Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu!!

Kocięta tajskie mają udokumentowane pochodzenie, co daje nowym właścicielom pewność, że są to w 100% koty tajskie a nie np. w typie rasy(czyli takie, które wyglądem przypominają taje,ale co z nich wyrośnie-nie wiadomo). Jest to istotne o tyle, że są „hodowle”, które reklamują się iż gwarantują czystość rasy a np. kotka, która jest matką kociąt- ponoć tajskich, jest długowłosa. Oszukują, ponieważ w tej rasie nie ma odmiany długowłosej. Samo umaszczenie, czyli kolor kociaka nie stanowi o tym,że jest on rasowy i nie daje żadnej gwarancji, że ze ślicznego , słodkiego maluszka z czarnym noskiem wyrośnie piękny kot tajski.

Rodowód to dowód osobisty kota.

Zakup kota musi być decyzją przemyślaną i świadomą. Kot to nie zabawka ani chwilowa zachcianka czy też modny dodatek.

To przyjaciel, członek rodziny i nie może być inaczej traktowany.